+1 امتیاز
سوال شده در گل خانگی توسط
ویرایش شده توسط
سلام برای تزیین فضای خانه بهتر است از گلدان های رنگی استفاده کنم یا یک رنگ ؟با توجه به اینکه رنگ های استفاده شده در دکوراسیون خانه ام رنگ های گرم و خنثی ای چون کرم قهوه ای است؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (3.3k امتیاز)

رنگ دکوراسیون منزل شما انعکاس مستقیمی از شخصیت شما است. آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده‌­اید که رنگ­‌ها با شما حرف می­‌زنند؟ آیا تا به حال کسی به شما گفته که رنگ­‌هایی را انتخاب کنید که نشاط بخش روح شما باشند؟ بله درست است رنگ­‌های شاد به روح شما نشاط می‌بخشند. رنگ های شاد در خانه باعث سرزندگی شما و خانواده شما خواهند شد و مهم‌­ترین فاکتوری هستند که حس شادی را در خانه شما جاری می­‌کنند

چون شما از رنگ های خنثی استفاده کردید،باید از گلدان های رنگی استفاده کنید که از یکنواختی در بیاد دکوراسیون منزل تون،بیشتر سعی کنید از رنگ های شاد استفاده کنید

دارای دیدگاه توسط
من که عاشق گل و گیاه هستم یه پایه چوبی گوشه خونه ام درست کردم روش کلی گلدون با گل های آپارتمانی گذاشتم به نظر من گل وگیاه باعث میشه تا روح به فضای زندگیمون بده همینطور باعث میشه تا دکوراسیون ذاخلی منزلمون کلی چشمگیر بشه
آیدی کالا
Smiley face

به تالار دکوراسیون و طراحی داخلی آیدیکالا خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.

1k سوال

1.1k پاسخ

184 دیدگاه

144 کاربر

...