+1 امتیاز
سوال شده در طراحی داخلی توسط
برچسب گذاری دوباره توسط
سلام
یکی از دیوارها که پشت میز ناهارخوری قرار داره میخواهیم با بقیه  دیوارها تفاوت کنه
به نظر شما از کامپوزیت استفاده کنیم یا از سنگ؟
آیا پیشنهاد بهتری دارید که کم هزینه باشه؟

2 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (3.3k امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

شما میتونید از کامپوزیت یا سنگ آنتیک استفاده کنید،یا میتونید از کناف استفاده کنید تقریبا قیمت هاشون نزدیک به هم هست

،کناف جدیدترین کار توی دکوراسیون میباشد.
0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (860 امتیاز)
انتخاب محل مناسب برای میز غذا خوری در فضاهای کوچک آپارتمان های امروزی دغدغه ی بسیاری از ماست. در فضاهای بزرگ می توان به راحتی اتاق جداگانه ای را برای میز غذا خوری در نظر گرفت اما این که چکونه محل مناسبی را برای میز غذاخوری در فضای کوچک خانه های امروزی در نظر بگیریم
پیش از هر نکته ای آنچه حائز اهمیت است انتخاب ابعاد مناسب میز غذاخوری است، حتی اگر فضای بزرگی داشته باشید اما ابعاد میز غذاخوری شما مناسب آن نباشد نمی توانید با آسایش از آن استفاده کنید. پس توجه داشته باشید که انتخاب فرم و ابعاد مناسب نکته ای است که باید پیش از هرچیز به آن توجه کنید.
اولین نکته در انتخاب محل مناسب میز غذاخوری عدم قرار گیری در محل های پر رفت و آمد است، چرا که مسیرهای پر رفت و آمد بدون شک مشکلات فراوانی را برای شما در هنگام چیدمان و سرو غذا ایجاد خواهد کرد.

نکته ی دوم قرار گیری میز غذاخوری در نزدیکی آشپزخانه است. بهترین مکان برای قرار گرفتن میز غذاخوری در نزدیکی آشپزخانه است چرا که میز غذاخوری به لحاظ عملکرد بسیار با آشپزخانه مرتبط است پس نیازمند نزدیکی به این محل است.

در انتخاب محل میز غذاخوری می توانید خلاقیت بیشتری به خرج دهید. اگر فضای شما به نسبت کوچک و میز غذاخوری شما بزرگ است بهتر است که در صورت امکان میز را به دیوار بچسبانید و از فضای اطراف آن بیشتر استفاده نماید.
نکته ی دیگر که در قرارگیری میزغذاخوری در فضاهای کوچک باید در نظر بگیرید، قرار گیری در فضاهای خلوت تر است. اگر فضای شما نسبتا کوچک پس اطراف میز غذا خوری خود را خالی نگه دارید. حضور ویترین ها و کنسول ها می تواند عملکرد صحیح میز غذاخوری را مختل نماید.
گاهی میز غذا خوری شما می تواند فضای برجسته ی خانه ی شما باشد،به استفاده از کف کاذب در دکوراسیون منزلتان فکر کرده اید؟ قرارگیری در یک اختلاف سطح به خوبی می تواند فضای خاصی را برای صرف یک غذا دوستانه و دلچسب برای شما بسازد، حتی می توانید این اختلاف سطح را خودتان بسازید.

نکته ی آخر عدم قرار گیری میز غذاخوری در نزدیکی فضای تلویزیون است، حضور تلویزیون سبب عدم تمرکز در زمان صرف غذا می شود، با دور کردن این فضا از فضای تلویزیون به خوبی می توانید لحظات صرف غذا را منحصر به فرد کنید.
و اینکه کامپوزیت وسنگ اگر نخواهید هزینه ی زیادی کنید مناسب نیست و روشهای مناسب تری برای دیزاین میز نهارخوری            می باشد.
آیدی کالا آیدی کالا
Smiley face

به تالار دکوراسیون و طراحی داخلی آیدیکالا خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
5 نفر آنلاین
0 عضو و 5 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 282
بازدید دیروز: 7661
بازدید کل: 599237

1k سوال

1.1k پاسخ

184 دیدگاه

125 کاربر

...