+1 امتیاز
سوال شده در آشپزخانه توسط
سلام برای کاغذ دیواری آشپزخانه اگر بخوایم خودمون کاغذ بزنیم از چه چسبی استفاده کنیم بهتره؟ خودمون میتونیم بدون اینکه نصاب داشته باشیم کاغذ نصب کنیم ؟ معمولا برای آشپزخانه چه طرحی باشه بهتره؟ اصلا لازمه کاغذ دیواری بشه؟اگر لازم به چسب باشه خودمون میتونیم این کارو انجام بدیم؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (860 امتیاز)

هر کدام از فضاهای خانه بعد از مدتی به تغییر نیاز دارند و این تصور که تغییرات جدید و زیباتر شدن، به خصوص در آشپزخانه، نیاز به هزینه زیاد دارد کاملا اشتباه است. پس بهتر است کمی به دیوارهای آشپزخانه هایمان جان بدهیم و از آن ها استفاده کنیم.

اولین قدم برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب این است که بدانید در چه قسمتی می خواهید از آن استفاده کنید. تصمیم گرفته اید که تمام دیوارهای آشپزخانه با کاغذ دیواری پوشیده شوند و یا فقط یک دیوار نیاز به آن دارد. برای آن که بتوانید راحت تر تصمیم بگیرید باید به مسائلی مثل بزرگی و کوچکی آشپزخانه، میزان نور طبیعی که دریافت می کند و رنگ بندی کلی موجود دقت نمایید. تصاویر زیر ایده های مختلف این کار را به شما نشان می دهند. در برخی موارد فقط دیوار مقابل کابینت کاغذ دیواری شده و در برخی دیگر قسمت های خالی مانند در ورودی، کنار پنجره ها و دیوار مشترک آشپزخانه با نشیمن. اگر آشپزخانه کوچکی دارید می توانید فقط یک دیوار را برای کاغذ دیواری انتخاب نمایید زیرا شلوغی بیش از اندازه باعث دلگیر و کوچک تر شدن آن می شود، اما در صورت بزرگ بودن تعداد دیوارها را افزایش دهید. به طور کلی استفاده از کاغذ دیواری در کنار رنگ سفید جلوه خاص به فضا می بخشد.

گاهی افراد به دلیل دود و چربی و لکه های زیادی که در آشپزخانه وجود دارد و روی کاغذ دیواری می نشیند، این راه را گزینه مناسبی نمی دانند. اما راه حلی که برای آن وجود دارد بسیار ساده است.

اما راه حل  این است که تا قسمتی از دیوار که احساس می کنید بیش تر در معرض کثیف شدن یا آسیب دیدن است را کاشی کرده و از بالای کاشی ها تا سقف کاغذ دیواری نصب شود. همه این موارد اگر با یک طرح مناسب و رنگ و نقش هماهنگ برنامه ریزی شود بسیار زیبا خواهند بود.

بهتر هست نصب کاغذ را به یک نصاب بسپارید.

در مورد چسب هم چسب خاصی نیاز نیست و نصاب کاغذتون نصبت به فضای شما چسب را آماده میکند برای اجرای کاغذ.

دارای دیدگاه توسط
کاغذ دیواری ها یک راه حل همه کاره، سریع و آسان هستند که حتی این مژده را به شما می دهند که تا سال های سال می توانند به دکوراسیون شما وفادار بمانند و نیازی به تغییر و نصب مجدد نداشته باشند. با تولید کاغذ دیواری های با کیفیت و ویژگی های ماندگاری در مقابل آب و رطوبت ، شما تقریبا در هر جایی که یک روز صبح از خواب بیدار شده باشید و با نگاه کردن با آن به سرتان زده است آنجا را کاغذ دیواری کنید می توانید ایده تان را عملی کنید. بله نگران نباشید با کاغذ دیواری های پشت چسب دار شما هر جایی از آشپزخانه را می توانید کاغذ دیواری کنید از روی کابینت ها تا بین کابینت ها ! بین کابینت آشپزخانه یکی از قسمت های دیوار آشپزخانه است که بسیار به چشم می خورد چرا که با دو ردیف کابینت بالا و پایین کادر می شود. این فضا همیشه در مقابل چشم قرار دارد و انتخاب خوب طرح و رنگ آن تاثیر زیادی برای دکور آشپزخانه خواهد داشت. اما  اصلا فکر بد به دلتان راه ندهید که حتما باید متریال و کاشی های گران قیمت را برای دیوار آشپزخانه تهیه کنید تا طراحی داخلی آشپزخانه تان فوق العاده بشود.
آیدی کالا آیدی کالا
Smiley face

به تالار دکوراسیون و طراحی داخلی آیدیکالا خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
11 نفر آنلاین
0 عضو و 11 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 227
بازدید دیروز: 7661
بازدید کل: 599182

1k سوال

1.1k پاسخ

184 دیدگاه

125 کاربر

...