0 امتیاز
سوال شده در آشپزخانه توسط
برچسب گذاری دوباره توسط
سلام

می خواستم رنگ کابینت هامونو عوض کنم می خوام از ترکیب دورنگ تیره وروشن استفاده کنم به نظر شما کدام رنگ را برای کابینت های بالایی وکدام رو برای کابینت ها پایینی استفاده کنم

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (860 امتیاز)

هنگامی که می خواهید مدل رنگ کابینت آشپزخانه خود را انتخاب کنید باید به رنگ دیوارها توجه خاصی داشته باشید. در حقیقت ابتدایی ترین کار همین است که رنگ دیوارهای آشپزخانه را مشخص کنید. اگر رنگ فعلی دیوارها را دوست داشته و قصد تعویض آنها را ندارید بنابراین پیشنهاد می شود از رنگ های مکمل یا کامل کننده برای کابینت ها استفاده کنید. برای مثال اگر دیوارهای آشپزخانه به رنگ بژ یا کرم هستند بهتر است رنگ کابینت ها از بین سایه های پر رنگ تر و تیره تر انتخاب شود. با این کار رنگ مورد نظر به خوبی با بژ درهم آمیخته اما در عین حال به کابینت های آشپزخانه نیز اجازه خودنمایی و دیده شدن می دهد. برای افرادی که قصد تغییر رنگ دیوارهای آشپزخانه را دارند، ابتدا باید رنگ کابینت ها مشخص و سپس رنگ دیوارها انتخاب شود. بهر حال امروزه بیشتر رنگ هایی که در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد رنگ های خنثی مانند خاکستری، مشکی، سفید، قهوه ای، کرم، سبز و بژ بوده که هر کدام به شیوه ای متفاوت و اغلب به صورت ترکیب چند رنگ کنار هم مورد استفاده قرار می گیرند.

آیدی کالا آیدی کالا
Smiley face

به تالار دکوراسیون و طراحی داخلی آیدیکالا خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
5 نفر آنلاین
0 عضو و 5 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 248
بازدید دیروز: 827
بازدید کل: 432701

1k سوال

1.1k پاسخ

184 دیدگاه

119 کاربر

...