0 امتیاز
سوال شده توسط
برچسب گذاری دوباره توسط
سلام می خواستم بدونم فرش برای زیر میز ناهار خوری باید از سایز میز بزرگتر باشد یا کوچکتر؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (860 امتیاز)

فرش اتاق غذاخوری باید به اندازه کافی طول و عرض داشته باشد تا صندلی ها به راحتی جابه جا شوند, توجه داشته باشید فرشی که انتخاب میکنید به قدری بزرگ باشد که ست میز و صندلی های ناهار خوری روی ان قرار بگیرد.فرش میز ناهار خوری

فرش میز ناهار خوری

فرش و قالیچه در هر فضایی که قرار می گیرند علاوه بر جنبه دکوراتیو، رنگ، بافت و طرحی که به دکوراسیون فضا می افزایند از جوانب دیگری نیز حائز اهمیت هستند. برای مثال وجود قالیچه باعث کاهش سر و صدا در فضا می شود و در واقع حکم عایق صوتی را دارد. اغلب افراد قالیچه اتاق غذاخوری خود را در راستای تکمیل چیدمان فضا و ارتقا جلوه بصری آن انتخاب می کنند. معمولا در انتخاب قالیچه افراد ابتدا به طرح و رنگ آن توجه می کنند و بر اساس این شاخصه های جذب گزینه خاصی می شوند.

فرشی برای زیر میز ناهارخوری انتخاب کنید که از عرض میز و صندلی ها بزرگ تر باشد و از هر طرف دست کم 60 سانتی متر بیرون بزند. به این ترتیب، حتی وقتی صندلی عقب کشیده می شود نیز همه پایه های صندلی ها روی فرش قرار دارند. اندازه به طور کلی از فاکتورهای مهم هنگام انتخاب و خرید قالیچه است، اما در مورد اتاق غذا خوری اهمیت این موضوع چندین برابر است. معمولا ایده آل ترین دکوراسیون به گونه ای است که قالیچه شما بقدری بزرگ باشد که تمامی ست میز ناهارخوری شما بروی آن قرار بگیرد. اگر فضای کافی در اختیار دارید اندازه قالیچه را طوری انتخاب کنید که هنگام عقب کشیدن صندلی های میز ناهارخوری دو پایه عقبی صندلی همچنان بروی فرش قرار بگیرند.

آیدی کالا آیدی کالا
Smiley face

به تالار دکوراسیون و طراحی داخلی آیدیکالا خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
3 نفر آنلاین
0 عضو و 3 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 203
بازدید دیروز: 7661
بازدید کل: 599158

1k سوال

1.1k پاسخ

184 دیدگاه

125 کاربر

...