0 امتیاز
سوال شده در کاغذ دیواری توسط
ویرایش شده توسط

فروشگاه کاغذ دیواری آنلاین

بهترین وب سایتی که خدمات فروش کاغذ دیواری رو ارائه میده و میتونیم بهش اعتماد کنیم رو از نظر کسانی که از سایتهای مختلف استفاده کردن رو میخواستم بدونم.

لطفا بگید این قیمت ها واقعیه یا اگر بیایم تو بازار سهروردی و جاهای دیگه، میشه قیمت مناسب تری رو خریداری کرد.

و ضمنا این عکس های کاغذ دیواری که در سایت ها هستند جقدر واقعیه

خواهشا دوستان واقعیت رو بگن

چون من وقت ندارم و میخوام سریعا انتخاب کاغذ دیواری رو انجام بدم

ممنون میشم زودتر نظراتتون رو اعلام کنیم.

من تو ۲ جای دیگه که فکر میکردم به کاغذ دیواری مربوطه مطرح کردم اما جواب خوبی نگرفتم.

7 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (2.6k امتیاز)
ویرایش شده توسط

سلام 

من مدیر فنی سایت آیدی کالا هستم و نظرم رو عرض میکنم و انتخاب با شماست.

ما با آنالیز وب سایت های مختلف در حوزه دکوراسیون داخلی و به خصوص فروش آنلاین کاغذ دیواری سعی کردیم فروش آنلاین با موجودی زنده و فعال رو در سایت فروشگاه کاغذ دیواری آيدی کالا راه اندازی کنیم.

در سایت فروش آنلاین کاغذ دیواری، سعی شده بهترین خدمات مشاوره و پیشنهادی (مجله دکوراسیون داخلی آيدی کالا) ارائه بشه تا یک مرجع رسمی در این حوزه رو با زیرساخت استاندارد ارائه بدیم.

شما میتونید سایتهای پیشنهادی فروش کاغذ دیواری رو به شکل پیشنهاد مشاهده کنید و خودتون در ادامه تصمیم بگیرید.

فروشگاه کاغذ دیواری آیدی کالا:‌ فروش آنلاین و تلفنی اقلام دکوراسیون داخلی مانند فروش کاغذ دیواری در مدل و آلبوم های متنوع / فروش لمینت / فروش پارکت / فروش پرده / فروش کفپوش / فروش تابلو نقاشی / سفارش نقاشی رنگ روغن. قیمت کاغذ دیواری در وب سایت به شکل استاندارد عرف می باشد.

لینک رسمی سایت فروشگاه کاغذ دیواری آیدی کالا

مجله دکوراسوین داخلی آیدی کالا: مجله دکوراسیون داخلی با گرد هم آمدن جمعی متخصص تشکیل شده است که میتوانید مقاله های خارجی را به شکل ترجمه شده در سایت مشاهده کنید و از سطح اول دکوراسیون داخلی منازل و ساختمان ها در دنیا مطلع شوید تا بتوانید طراحی داخلی ساختمان های خوردتان را با انتخابی سنجیده و زیبا چیدمان کنید. مجله دکوراسیون داخلی آیدی کالا فقط جنبه خدمات دهی دارد و میتوانید به شکل رایگان ایده ها را مطالع.

مجله دکوراسوین داخلی آیدی کالا

قیمت کاغذ دیواری:

قیمت کاغذ دیواری در سایت فروش کاغذ دیواری آیدی کالا بر اساس استاندارد بازار است که تمامی مغازه دارانی که با شرکت های زیر نظر آیدی کالا خرید های عمده میکنند نیز باید بدانند تمام قیمت ها استاندارد و رسمی است و کم فروشی و گران فروشی ای در کار نیست.

عکس کاغذ دیواری در نمونه کار کاعذ دیواری در وب سایت آیدی کالا

تمامی تصاویر در فروشگاه کاغذ دیواری آیدی کالا توسط دوربین و عکاس حرفه ای برداشته شده است.
چندتا لینک هست که میتونه در خرید کاغذ دیواری شیک و جذاب و مناسب خونه شما بهتون کمک کنه :

با انواع کاغذ دیواری آشنا شوید : ۹ گونه اصلی کاغذ دیواری از نظر کاربرد و جنس

دارای دیدگاه توسط
ویرایش شده توسط
سلام
کاراتون رو در زمینه فروش کاغذ دیواری دیدم
یک بار زنگ هم زدم چون الان به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد. اما تا اینجا راه که همه چیز خوب بود.
فقط یک سوال  شاید بی ربط
مسئول شرکت شما یا مدیرعاملتون آقای میلانی، یعنی رئیس اتحادیه دکوراسیون داخلی یا تزئینات داخلی ساختمان هستن؟؟
دارای دیدگاه توسط (140 امتیاز)
سلام و خسته نباشید
حقیقتش من هم خواستم کاغذ دیواری رو از بازار بخرم اما یه سری به سایتتون زدم
کارتون جالبه
یه زنگ هم به شرکتتون زدم
از خریدم راضیم
امیدوارم موفق باشید.
0 امتیاز

سلام دوباره 

در جواب آقا محمد باید عرض کنم

بله 

جناب مهندس بهروز میلانی مالک اصلی این مجموعه هستند که فروشگاه کاغذ دیواری آیدی کالا بر پایه مجموعه دفاتر جناب میلانی بنا شده است. 

میتونید سایت شخصی جناب میلانی رو در زیر مشاهده کنید:

سایت رسمی مهندس بهروز میلانی

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (360 امتیاز)

سلام 

عرض ادب 

من هم این استرس شمارو در زمینه اعتماد داشتم اما با کلی زنگ زدن به شرکت آیدی کالا و پیگیری سایت فروش کاغذ دیواری در نهایت نمونه کاعذ دیواری ای که در لینک زیر هست رو خریداری کردم 

لینک کاغذ دیواری

در تهران نصب کاغذ دیواری رو هم میتونیم بر عهده شرکت بگذاریم و نمیدونم در شهرستان هم این خدمات موجوده یا نه

شما در زمینه نصب کاغذ دیواری مشکلی رو مطرح نکردید اما من یکی از استرس هام بخش نصب کاغذ دیواری و درست نشستن اون روی دیوار بوده که خیلیا از این موضوع گلایه داشتن 

خداروشکر این موضوع در این شرکت خوب بود 

البته لینک نمونه کاغذ دیواری ای که در بالا دادم قدیم ارزونتر بوده و الان تعجب کردم 

در کل دلار بالا میره گوجه هم گرون میشه چه برسه به کاغذ دیواری 

موفق باشید.

دارای دیدگاه توسط
درسته من یه خورده صبر کردم که مثلا بتونم یه کاغذ دیواری ارزون بخرم
اما الان هر روز داره شاخام بلندتر میشن
اما دلم همیشه یه کاغذ دیواری خوب میخواست.
دعا کنید بتونم بگیرم.
دارای دیدگاه توسط (2.6k امتیاز)
سلام
شما سعی کنید قیمت های خوب کاغذ دیواری رو شکار کنید
در بعضی مواقع ما موجودی کاغذ دیواری میزنیم، بخاطر موجودی کم انبار قیمت ها در موردهایی میشکنه
البته برعکسش هم اتفاق میافته.
0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (340 امتیاز)

با سلام 

فروشگاه های زنجیره های معروف هم به شکل واسطه ای، فروش کاغذ دیواری را ارائه می دهند. معروف ترین فروشگاه ها در زمینه فروش کاغذ دیواری در دیجی کالا و بامیلو است که به شکل گسترده کار فروش کاغذ دیواری را در سایت زنجیره ای خود برقرار کرده اند. 

میتوانید نمونه های کاغذ دیواری در سایت های مطروحه را در زیر چک کنید.

امیدوارم بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید:

دیجی کالا

بامیلو

دارای دیدگاه توسط (140 امتیاز)
سلام
رفتم سایتهارو با هم مقایسه کردم
قیمت کاغذ دیواری در این دو سایت خیلی بالا بوده
ممنون از سایت خوبتون.
0 امتیاز

سلام 

قیمت کاغذ دیواری

به دلیل قرار گرفتن کاغذ دیواری در اجناس لوکس، در بسیاری از موارد از واردات مواد اولیه و یا واردات کاغذ دیواری محصول کامل جلوگیری شده است و به همین دلیل موجودی ها به حداقل رسیده است و قیمت به شدت افزایش پیدا کرده است. قیمت کاغذ دیواری به صورت میانگین ۲.۵ برابر شده است ( البته در بعضی از موارد که موجودی کاغذ دیواری در حال رسیدن به صفر است، امکان دارد قیمت افزایش چندانی نداشته باشد)

تصاویر آلبوم کاغذ دیواری 

سایت های مختلف کاغذ دیواری از عکس های کوپی کاغذ دیواری استفاده می کنند و شاید کمی گول زننده باشد.

0 امتیاز
سلام

من امروز رفتم سهروردی و قیمت ها رو پرسیدم و یه مدلی رو توی سایت ها دیده بودم که مغازه دار نمونه کاغذ دیواری رو با تخفیف حدودا قیمت سایت میداد

یعنی اگر تو فروشگاه کاغذ دیواری آنلاین هم این خرید رو انجام میدادم خیلی در وقت و انرژیم صرفه جویی می شد.

تازه خدمات و مشاوره در سایت های کاغذ دیواری خیلی جالبه و میتونه به انتخابتون کمک کنه.
0 امتیاز
سلام دوباره

در زمینه افزایش قیمت کاغذ دیواری باید بهتون عرض کنم که جدیدا مشکل زیادی در موجودی ها اتفاق افتاده و امکان افزایش روزافزون قیمت کاغذ دیواری وجود دارد.

در ضمن کاغذ دیواری های ایرانی نیز از مواد اولیه خارجی استفاده می کنند و پایین اومدن ارزش ریال هم روی کاغذ دیواری ایرانی و هم کاغذ دیواری خارجی تاپیر می گذارد.
دارای دیدگاه توسط
سلام
من فروشنده کاغذ دیواری در خیابون سهروردی هستم
ما از شرکت آیدی کالا خرید کاغذ دیواری رو با قیمت عمده فروشی انجام میدیم
میخواستم بدونم این سایت فروش کاغذ دیو با مردم اری به شکل مستقیم با عمده فروشی شما متناقض نیست؟؟؟؟
دارای دیدگاه توسط
در مورد این سایت شما خیلی خوبه کاغذ دیواری های که داخل سایت بود واقعا عالی بود هم از نظر قیمت هم مدل وترکیب رنگ واقعا متشکرم بابت این سایت
دارای دیدگاه توسط
میشه راهنمایی کنید ببینم کاغذ دیواری خارجی بخرم یا ایرانی
دارای دیدگاه توسط
سلام به نظر من کاغذ دیواری هم ایرانی و خارجی جفتش خوبه ولی خوب هر کسی به اندازه پولش خرید میکنه اگه براش مهم نباشه میتونه خارجی بخره چون ماندگاری این کاغذ دیواری بیشتره
آیدی کالا
Smiley face

به تالار دکوراسیون و طراحی داخلی آیدیکالا خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
12 نفر آنلاین
0 عضو و 12 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 622
بازدید دیروز: 2045
بازدید کل: 1313474

1k سوال

1.1k پاسخ

184 دیدگاه

145 کاربر

...