0 امتیاز
سوال شده در اتاق نشیمن توسط (3.3k امتیاز)
ویرایش شده توسط
میخوام کل اتاق نشیمنو کاغذ دیواری بزنم ولی مشورت کردم گفتن با سنگ هم قشنگ میشه

حالا میخوام نصف دیوارو کاغذدیواری بزنم که روش تابلو نقاشی بزارم بقیشو سنگ بزارم خوب در میاد؟

چه جور کاغذدیواری استفاده کنم بهتره واسه این دکوراسیون؟

کاغذدیواری قیمت مناسب تری داره یا قیمت سنگ ارزون تر درمیاد؟

2 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (15.9k امتیاز)
با سلام با توجه به اینکه سنگ نمای قشنگی داره در نگاه اول مخاطب رو به خودش جذب میکنه اما وقتی فرد در فضای منزلش سنگ کار میکنه به مرور زمان بعد از مدتی میبینه کا سنگ (سنگ آنتیک)بینشون یعنی لای درزها خاک و پرز و حتی تارعنکبوت بسته و تمیزکردنشون کاری بسار سخت هست

بنابراین بهتره از کاغذدیواری استفاده کنید چون تمیز کردنش بسیار راحت هست

2-قیمت کاغذدیواری بسیا ارزان تر از قیمت سنگ آنتیک میباشد

3- شما میتونید نصفی از دیوارهاتون رو کاغذدیواری ساده و یا کاغذدیواری با طرح گل بزنید و نیمی دیگه از دیوارهاتون رو کاغذدیواری با طرح سنگ آنتیک کنید که بسیار طبیعی هم دیده میشه
دارای دیدگاه توسط
واقعا این حرف درسته سنگ آنتیک بعد از مدتی هم دل رو میزنه و هم اینکه اون جلای اولیه خودش رو از دست میده که به خاطر همون گرد و خاکی هست که بین سنگها میره
دارای دیدگاه توسط
دقیقا ما هم دیوار ال سی دی مون رو سنگ آنتیک کردیم الان به نظرم کهنه دیده میشه دلم میخواد تغییرش بدم ولی قیمتها خیلی بالاست
دارای دیدگاه توسط
چه جالب اونوقت طرحهای کاغذدیواری هاتون که طرح سنگ هست طبیعی دیده میشه یا نه؟
میشه چندتا از طرحهای کاغذدیواری با سنگ آنتیک رو ببینم
0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (180 امتیاز)

درب ورودی خانه زمانی که داخل خانه هستید و تمامی منزل را در یک نگاه می بینید در دکوراسیون تاثیر گذار است لذا انتخاب درب و بویژه زمانی که می خواهید از درب ضد سرقت استفاده کنید بسیار در زیبایی خانه تاثیر گذارست.

آیدی کالا آیدی کالا
Smiley face

به تالار دکوراسیون و طراحی داخلی آیدیکالا خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.

1k سوال

1.1k پاسخ

184 دیدگاه

119 کاربر

...